Akasya Kültür Sanat Logo
Akasya Kültür Sanat
AKS / AKASYA KÜLTÜR SANAT
Akasya Kültür Sanat (AKS), ile sanatseverler yeni bir kültür sanat merkezine kavuştu.  

10 Haziran 2016 tarihinde kapılarını açan AKS, İstanbul'un kültür sanat sahnesinde yerini aldı. Sanatın farklı alanlarına yönelik programıyla İstanbul Anadolu yakasının en yeni ve keyifli adreslerinden biri olan AKS yıl boyunca sahne sanatlarının yanı sıra, çağdaş sanat sergilerine, akustik dinletilere ve söyleşilere ev sahipliği yapıyor.  

Akasya içinde 3. katta olan AKS; 2.000 metrekare alana sahip. İki katlı, çok amaçlı ve her türlü kültür sanat organizasyonuna uygun altyapısıyla aynı zamanda çağdaş sanat sergilerine ve söyleşilere ev sahipliği yapan AKS, Türk çağdaş sanatının önde gelen isimlerini ağırlıyor.  

AKS etkinliklerinin biletlerine Akasya zemin katta yer alan AKS Gişe’den ve Biletix'ten ulaşmak mümkün.

AKS / ULAŞIM
 İstanbul’un merkezi noktalarından biri olan Akasya’da yer alan AKS, kolay ulaşılabilir olmasıyla toplumun her kesimini sanat ve sanatçıyla yakınlaştırmak ve buluşturmak gibi bir görevi de üstleniyor.

İstanbul’un merkez noktalarından biri olan Acıbadem’in kalbinde yer alan Akasya’ya,  metro, metrobüs ve Marmaray bağlantılarıyla ulaşmak mümkün. Kendi araçları ile gelecek misafirler Akasya otoparkından ve vale hizmetlerinden de yararlanabilirler.  Ulaşım detayları için lütfen tıklayın!
Akkok akis logos
Facebook Twitter Instagram Youtube