Akasya Kültür Sanat Logo
Tiyatro home stripe corner
TİYATRO
Tiyatro section img
ÖLÜN BİZİ AYIRANA DEK
ÖLÜN BİZİ AYIRANA DEK - Tarih: 19.02.2019 20:30

Hakan Yılmaz'ın yönettiği Ölü'n Bizi Ayırana Dek, tiyatro seyircisiyle buluşuyor. Hakan Yılmaz ve Ebru Cündübeyoğlu, yıllar sonra konsepti PuCCa’ya, senaryosu "Bir Kadın Bir Erkek" dizisi senaristlerinden Murat Dişli, Alper Atalan ve Zeki Enes Akkan’a ait olan tiyatro oyununda buluşuyor. İki başarılı oyuncu, Gergedan Yapım tarafından sahneye konulan “Ölü’n Bizi Ayırana Dek” adlı oyunla tiyatroseverlerin karşısına çıkacak.
Etkinlik Detayı

MESUT SÜRE
MESUT SÜRE - Tarih: 20.02.2019 20:30

Her çarşamba Akasya Kültür Sanat’ta Comedy Club’da eğlenceye doyacaksınız! Bkm Mutfak ekibinin birbirinden başarılı komedyenleri ekim ayından itibaren her çarşamba Akasya Kültür Sanat’ta stand-up showlarıyla izleyicilere muhteşem saatler yaşatıyor!
Etkinlik Detayı

ABUR CUBUR SHOW
ABUR CUBUR SHOW - Tarih: 22.02.2019 20:30

Uzaktan bakıldığında bildik bir “Talk Show” olarak görünen bu etkinlik yakından bakınca samimi bir muhabbet ortamına dönüşüyor. Peki bu gösteride konuk kim? Konuk sensin sevgili seyirci... Kura ile seçecekleri “Gecenin Konuğu veya Konukları” olmak için sizleri karşılarında görmek ve beraber gülmek isterler kendileri.
Etkinlik Detayı

KÜÇÜK KARA BALIK
KÜÇÜK KARA BALIK - Tarih: 23.02.2019 13:00

Samed Behrengi’nin unutulmaz eseri “Küçük Kara Balık” tiyatro sahnesinde çocuklarla buluşuyor.
Etkinlik Detayı

BANA BİR MASAL ANLAT
BANA BİR MASAL ANLAT - Tarih: 23.02.2019 16:30

William Shakespeare ve Anton Çehov’un seçilmiş oyunlarının müzikli bir masal anlatısıyla çocuklarla buluşmuş halidir. Seçilen klasik oyunlar, çocuklar için özenli bir dille masal formuna aktarılmış ve çocukların erken yaşta bu klasiklerle tanışması amaçlanmıştır.
Etkinlik Detayı

Akkok akis logos
Facebook Twitter Instagram Youtube