Akasya Kültür Sanat Logo
Tiyatro home stripe corner
TİYATRO
Tiyatro section img
ALİ KUŞ - ALİ POYRAZOĞLU
ALİ KUŞ - ALİ POYRAZOĞLU - Tarih: 28.02.2018 20:30

Ali Poyrazoğlu, bir konuşma ustası; anlatanla dinleyeni; oyuncuyla seyirciyi, uyuşmazmış gibi görünen şeyleri bir araya getirebilen, kullanabilen bir usta. Asi Kuş'ta da Bizet'in ünlü operası Carmen'in bir ucundan girip öbür ucundan çıkıyor. Opera, tiyatro, bale ve güldürü ustalığı bir arada.
Etkinlik Detayı

ÇİRKİN ÖRDEK YAVRUSU
ÇİRKİN ÖRDEK YAVRUSU - Tarih: 03.03.2018 13:00

Yumurtaların karışmasından dolayı diğer civcivlerle dünyaya gelen şirin kuğu yavrusunun ve onu arayan annesinin maceraları komik bir dille anlatılıyor.
Etkinlik Detayı

ŞİFA NİYETİNE
ŞİFA NİYETİNE - Tarih: 09.03.2018 20:30

Günden güne dünyanın tükettiği insana "Şifa Niyetine" bir sahne gösterisi...
Etkinlik Detayı

YETERSİZ BAKİYE
YETERSİZ BAKİYE - Tarih: 16.03.2018 20:30

"Kahkaha fırtınasına hazır mısınız? Bu tiyatro oyununda acı gerçeklerle bir kez daha yüzleşiyoruz. Günümüzde sadece tüketen ve tüketmeyi alışkanlık edinmiş insanların asıl değerlerinden nasıl koptuklarını anlatan bu öykü bir mizah örneği... Günümüz hastalığı olan sınıf atlama hastalığı ile yüzleşmeye hazır mısınız?
Etkinlik Detayı

TOM ve JERRY
TOM ve JERRY - Tarih: 24.03.2018 13:00

Çocukların sevgilisi Tom ve Jerry şimdi tiyatro sahnesinde… Jerry uzun zamandır kimsenin oturmadığı bir evde hayatını sürdüren bir faredir. Fakat evin yeni sahiplerinin bugün geleceğinden haberi yoktur. Evi, tek başına yaşayan bir kadın kiralamıştır.
Etkinlik Detayı

Akkok akis logos
Facebook Twitter Instagram Youtube