Akasya Kültür Sanat Logo
Tiyatro home stripe corner
TİYATRO
Tiyatro section img
RABARBA COMEDY NIGHT
RABARBA COMEDY NIGHT - Tarih: 19.06.2019 21:00

Türkiye radyolarının en çok dinlenen mizah programına imza atan "Rabarba" ekibinin düzenlediği stand up gecesinde, Mesut Süre'nin moderatörlüğünde sırayla sahne alan komedyenler: Anlatan Adam, Erman Arıcasoy, Fazlı Polat, Firuze Özdemir, Kemal Ayça.
Etkinlik Detayı

ÜÇ MAYMUN
ÜÇ MAYMUN - Tarih: 20.06.2019 20:30

Üç Maymun; günümüzde yaşadığımız bireysel buhrana dair, erişkinler için yazılmış bir masal aslında. Bir ofis, üç maymun ve sonu gelmeyen bir kabus…
Etkinlik Detayı

MİRAY
MİRAY - Tarih: 21.06.2019 20:30

“Avukat dediğin biraz ciddi olur, sen neden bu kadar komiksin?” “Aşk Yeniden dizisindeki “Şaziment” gerçekten sen misin?” “İnstoşta yüzbinlerce takipçin var, reklam almamakta hala net misin?” “İyisin hoşsun da yahu yaşın kaç oldu, sen ne zaman evleneceksin?” “Bu boyla bu posla sahneyi fazla dolduracaksın, emin misin?”
Etkinlik Detayı

PAMUK PRENSES VE YEDİ CÜCELER
PAMUK PRENSES VE YEDİ CÜCELER - Tarih: 22.06.2019 13:00

Dünyaca ünlü bu muhteşem masal şimdi Tiyatro Alkış farkıyla günümüze uyarlandı. Çocuğunuza defalarca okuduğunuz bu masalı yakından görmek istemez misiniz?
Etkinlik Detayı

CİHAN TALAY
CİHAN TALAY - Tarih: 29.06.2019 20:30

Cihan Talay AKS Comedy Club’da! Her Çarşamba Akasya Kültür Sanat Merkezinde Comedy Club’da eğlenceye doyacaksınız! BKM Mutfak ekibinin birbirinden başarılı komedyenleri ekim ayından itibaren her Çarşamba Akasya Kültür Sanat Merkezinde stand-up showlarıyla izleyicilere muhteşem saatler yaşatıyor! Comedy Club sonrası gece 90’lar müzikleriyle devam ediyor.
Etkinlik Detayı

Akkok akis logos
Facebook Twitter Instagram Youtube