Akasya Kültür Sanat Logo
Tiyatro home stripe corner
TİYATRO
Tiyatro section img
CEM İŞÇİLER - COMEDY CLUB
CEM İŞÇİLER - COMEDY CLUB - Tarih: 17.10.2018 20:30

Cem İşçiler AKS Comedy Club’da! Her Çarşamba Akasya Kültür Sanat Merkezinde Comedy Club’da eğlenceye doyacaksınız! Bkm Mutfak ekibinin birbirinden başarılı komedyenleri Ekim ayından itibaren her Çarşamba Akasya Kültür Sanat Merkezinde stand-up showlarıyla izleyicilere muhteşem saatler yaşatıyor! Comedy Club sonrası gece 90’lar müzikleriyle devam ediyor…
Etkinlik Detayı

SUNAY AKIN İLE GÖRÇEK
SUNAY AKIN İLE GÖRÇEK - Tarih: 19.10.2018 20:30

Sunay Akın, "Sunay Akın ile Görçek" adlı gösterisiyle sizlerle... Bu gösterisinde kağıt gemilerden emekli kaptanımız izleyicilerini seyir defterinin yeni sayfalarını okumaya davet ediyor. Görçek'i izleyenler, birarada yaşama duygusunu bilginin üretilen ve yönetilen en büyük güç olduğu gerçeğinde kavrayacaklar. Haydi gel, iki saate iki bin kitabın ışığının sığdığı bu gösteride karanlığa taşınan ışığı sen de avuçlarında hisset.
Etkinlik Detayı

PEPE
PEPE - Tarih: 20.10.2018 13:00

Çocukların sevgilisi Pepee, çocuklarla buluşmaya devam ediyor. "Şimdi Pepee ile Sevmek Zamanı! Pepee yepyeni müzikli sahne gösterisi Sevmek Zamanı ile karşınızda.
Etkinlik Detayı

CANIM KARDEŞİM
CANIM KARDEŞİM - Tarih: 21.10.2018 13:00

Canım Kardeşim müzikali 2, çocukların gönlünde taht kurmaya devam ediyor. "Eğlenceye doyamayacağınız bu yeni çocuk müzikalinde salonları dolduran çocuklar dans edip şarkılara eşlik edecekler. Galip bey ve eşi lale hanım kızları Mine ve Müge'nin eğlenmek güzel zaman geçirmek için sadece bilgisayara mahkum olduklarını görünce çok üzülürler. Kendi çocukluk yıllarına geri dönüp Mine, Müge ve Mıncır için geçmişten günümüze kadar gelen Barış Manço gibi unutulmaz sanatçıları taklit ederek anlatırlar. Mine ve Müge geçmişe giderler.
Etkinlik Detayı

ÖZGÜR TURHAN
ÖZGÜR TURHAN - Tarih: 24.10.2018 20:30

Özgür Turhan AKS Comedy Club’da! Her Çarşamba Akasya Kültür Sanat Merkezinde Comedy Club’da eğlenceye doyacaksınız! BKM Mutfak ekibinin birbirinden başarılı komedyenleri Ekim ayından itibaren her Çarşamba Akasya Kültür Sanat Merkezinde stand-up showlarıyla izleyicilere muhteşem saatler yaşatıyor! Comedy Club sonrası gece 90’lar müzikleriyle devam ediyor…
Etkinlik Detayı

Akkok akis logos
Facebook Twitter Instagram Youtube